PCB Support System Matrix

Oferujemy PCB Support System Matrix

Po znalezieniu numeru interesującej Cię części lub maszyny, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Jeśli nie znalazłeś jej w poniższych zestawieniach, także zapraszamy do kontaktu – postaramy się pomóc!

System Matrix

Prostota i wydajność

System Matrix instaluje się w ciągu kilku minut i zawiera opatentowane przez PSA Systems połączenia pneumatyczne umożliwiające szybką i łatwą wymianę produktu. Wykorzystuje do tego interfejs „Smart Touch” z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i dostępem do aplikacji procesowych PSA, które można pobrać.
We współpracy z twórcą systemów Grid-lok i Quik-Tool w Systemie Matrix wprowadzono wiele nowoczesnych rozwiązań.
Są to m.in. niewielka siła ustawiania i najsztywniejsza siła blokowania spośród wszystkich systemów w branży.

Innowacyjność systemu

Podczas projektowania najnowszej wersji, PSA Systems dostrzegła potrzebę bardziej równomiernie rozłożonego wzoru pinów i uformowała moduły wsporników z wzorem pinów w kształcie diamentu, który wypełnia luki.
Luki te przyczyniają się do powstawania
tzw. „soft spotów” we wsporniku. Diamentowy wzór siatki Matrix jest kluczem do bardziej równomiernego wsparcia. To z kolei daje znacznie niższy wskaźnik defektów, takich jak zwarcia itp.

Pełna automatyzacja

Nowe i ulepszone rozwiązanie narzędziowe Matrix SMT instaluje się na większości sitodrukarek i układarek w ciągu około 30 minut. Zapewnia to w pełni automatyczne wsparcie PCB dla każdej kolejnej płytki bez negatywnego wpływu na wydajność procesu.

Logo
Strona główna » Nadruk pasty » System Matrix