ABCSMT – Części zamienne do maszyn SMT

Witaj w ABCSMT

Na naszej stronie znajdziesz tysiące referencji części zamiennych (part number) dla najbardziej popularnych maszyn produkcyjnych. Na bieżąco pozyskujemy w naszej bazie nowych producentów części wchodzących w skład linii SMT oraz THT.

Jak działamy?

Nie wymyślamy koła na nowo, korzystamy z wielu dostawców branżowych z Dalekiego Wschodu, dzięki czemu oferujemy Ci konkurencyjne ceny, wybór stanu układu: nowy czy też używany oraz typ: oryginał czy zamiennik. Oszczędzamy Twój czas i stres związany z zalegalizowaniem użycia części w Polsce i całej Unii Europejskiej oraz redukujemy znaczną część kosztów logistycznych. W skrócie mówiąc, dokładamy cegiełkę do sukcesu Twojej firmy.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się sprowadzane z Dalekiego Wschodu części zamienne do maszyn używanych w większości procesów związanych z produkcją elektroniki i przemysłem SMT. Oferujemy zamienniki do sitodrukarek m.in. MPM i DEK
oraz maszyn Pick’n’Place marek takich jak: Yamaha, Fuji, Assembleon. Sprowadzamy także części do pieców lutowniczych Ersa, Heller i Vitronics Soltec. Na życzenie klienta, możemy także sprowadzać części do maszyn innych marek i procesów.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij prosty formularz kontaktowy i wskaż, jakiej części potrzebujesz. Nawet jeśli na stronie nie ma interesującego Cię produktu, to z pewnością dołożymy starań do zorganizowania go specjalnie dla Ciebie.  

Zapraszamy do współpracy.

Dowiedz się o naszej polityce prywatności.